fbpx

SQ Business Center

1

Zakup całego piętra w SQ Business Center

2

Wykonanie
fit-outu

3

Komercjalizacja

4

Sprzedaż wynajętych powierzchni

5

Zakończenie inwestycji

SQ Business Center to nowoczesny budynek klasy A. Jego futurystyczna forma, wysoki standard wykończeń, zastosowane rozwiązania, a także zielony taras o powierzchni 80 m2 wyróżniają go na tle otaczającej infrastruktury Wrocławia, tworząc przestrzeń przyjazną dla biznesu, w której praca staje się przyjemnością. SQ Business Center – nieograniczone możliwości.

66 miejsc parkingowych

Parking rowerowy

Reprezentacyjne lobby

Stały dostęp do internetu

SQ Business Center to biurowiec usytuowany w pierwszej linii ulicy Legnickiej – jednej z głównych arterii wylotowych miasta, co zapewnia doskonałą komunikację z lotniskiem, a także z centrum.

1 min.

do stacji kolejowej Wrocław Mikołajów

3 min.

od Magnolia Park

8 min.

od Rynku

14 min.

samochodem od Portu Lotniczego

Stolica Dolnego Śląska jest miastem, które zyskuje uznanie inwestorów. Liczne nagrody, probiznesowe nastawienie władz miasta oraz szerokie wsparcie publicznych instytucji zapewniają stały napływ nowych firm. W mieście widać dynamiczny rozwój takich branż, jak: IT, biotechnologia, inżynieria, chemia i farmacja. Istniejąca powierzchnia biurowa na rynku wrocławskim to ponad 905 tys. m2, co plasuje miasto na drugim miejscu wśród biurowych rynków regionalnych. Miniony rok to rekordowe zainteresowanie ze strony najemców – wynajęto prawie 170 tys. m2 nowoczesnej powierzchni biurowej.

Zarejestrowany popyt był wyższy o 36% w porównaniu do 2016 r., który również charakteryzowała wysoka aktywność najemców. Najwięcej transakcji to nowe umowy (63%). Odnotowano także duży udział renegocjacji i przedłużeń kontraktów (27%), a ekspansje powierzchni stanowiły ok. 9%. Prawie 50 tys. m2 wynajęte zostało w projektach na etapie budowy – 29% wolumenu najmu.

Źródło: Raport Colliers International "Największe rynki biurowe w Polsce 2018 MARKET INSIGHTS"

Kontakt

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zostaw nam swoje dane. Oddzwonimy do Ciebie.

    * Niniejsza kalkulacja ma charakter wyłącznie przykładowy i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 lub 66(1) Kodeksu Cywilnego.